А враховуючи, що в минулому місяці ворог запустив 400 Шахідів. І за 10 днів червня вже більше 60 Шахідів, то тенденція виглядає дуже загрозливо.
Думаю, всі кияни запамятали безсонні ночі в травні. А тепер уявіть собі, що через півроку вони зможуть вийти на рівень виробництва в 500-600 Шахідів в міс, а може й більше і це все полетить до нас. Звичайно, я можу помилятись, але хто б міг сказати півроку тому, що вони зможуть запустити 400 Шахідів??
І я зараз не розганяю паніку, а в черговий раз намагаюсь достукатись до тих політиків та чиновників які мене читають.
Може досить гратись і пора серйозно дивитись на речі? Може пора визнати, що самостійно ринок не запрацює на потреби оборони і потрібно серйозно зайнятись плануванням виробництва??? Може нарешті потрібно визнати, що нам потрібна воєнна економіка???













!["Мер СОБЯНІН: «А я іду, крокую по Москві» [МУЗИЧНА пародія]" - Юрий ВЕЛИКИЙ (ВИДЕО)](https://static.spektrnews.in.ua/img/2026/06/2261/226128_48xx_.jpg)





