У понеділок фондовий ринок США відкрився обвальним падінням. Усі основні індекси - Dow Jones, S&P 500, Nasdaq стрімко падають.
Вартість золота зростає, долар продовжує падати до євро та інших валют, зростають відсотки по довгострокових бондах міністерства фінансів США.
Америка занурюється в економічну кризу, створену її 47-м президентом.
Також в очікуванні глобальної економічної рецесії падає ціна на нафту.







!["Лукашенко відповів на ультиматум Зеленського [Пародія]" - Юрий ВЕЛИКИЙ (ВИДЕО)](https://static.spektrnews.in.ua/img/2026/06/2262/226271_48xx_.jpg)











