Нещодавно РФ як ви пам'ятаєте, використовувала тему виборів як тиск на Україну. Ну типу президент нелегітимний, що таке, вибори провести не можете?
Цим влада РФ робила (ну як вони вважали) вилку, яка стоїть перед Україною.
Зеленський пропонував перемир'я щоб провести вибори, але РФ його відкинула. Хочеш вибори- приймай наші умови "в дусі Анкориджа", ніякого перемирʼята зупинки бойових дій.
А, ти не можеш провести в умовах постійних ударів вибори? Твої проблеми, ги-ги.
Тепер ситуація перегортається.
Путіну треба провести вибори осінню. Звертатись до Зеленського про перемирʼя, після того як він в тій же ситуації хамськи його відкидав- ну це отримати такі ж самі відповіді, тількі помножені на тролинг Зеленського . А у діда ще пердак не зупинився бомбити після останнього листа.

Тобто або відміняти вибори і отримувати тролінг на неконституційний парламент від України, або знов йти до Зелі і просити про перемир'я, але після параду в Москві та останнього листа, не думаю що вони будуть принижуватися, розуміючи що далі буде.
Кароч логіка "ми їх бʼємо, а нас то за що?" все більше починає працювати в обидва боки. Подивимось як вони випітляють з цього, і під які вибухові спецефекти будуть в них проходити вибори



















