12 січня 1918 року в порт Владивостока зайшов японський військовий корабель «Івамі». Це був колишній російський ескадрений броненосець «Орел», захоплений під час Цусімської битви. Розпочалася участь Країни Вранішнього Сонця в подіях громадянської війни на росії. Дуже скоро японці взяли під контроль залізниці від Владивостока до Іркутська. Їхні війська перебували у Забайкаллі до 1920 року, в Примор’ї – до 1922-го, а на півночі Сахаліну – до 1925-го. Яку мету вони переслідували та яких результатів досягли – розповідаємо у відео.















!["Мер СОБЯНІН: «А я іду, крокую по Москві» [МУЗИЧНА пародія]" - Юрий ВЕЛИКИЙ (ВИДЕО)](https://static.spektrnews.in.ua/img/2026/06/2261/226128_48xx_.jpg)



