- А когда корміть будут?
- Корміть будут на фронтє...
(З російського фільму "Штрафбат")
Перефразуючи, можу написати такий варіант:
- А когда бєнзін будєт?
- Бензин буде в Україні.
- А турісты когда будут?
- Туристи теж будуть за умови повернення в Україну.
Це для Криму, Донбасу, окупованих наших територій. Мені здається, це очевидно, а потік наших ударів по російських НПЗ набирає форму незворотню. Немає підстав, щоб це закінчилось.
І тому Капотня на московщині - закономірна ситуація. Ми вразили їм установку первинної переробки нафти, де відбувається початкове розщеплення нафти на фракції, без чого виробити бензин не вийде. Ремонт - це десятки мільйонів доларів і час. Будівництво нової - це сотні мільйонів доларів і санкції. І час.

До речі, вони налякали нашого слона. І вбили кролів в зоопарку. Це, звісно, не люди, які загинули, але мій харківський слон вартує більше, ніж весь московський НПЗ. Не жартую.









!["Лукашенко відповів на ультиматум Зеленського [Пародія]" - Юрий ВЕЛИКИЙ (ВИДЕО)](https://static.spektrnews.in.ua/img/2026/06/2262/226271_48xx_.jpg)









