А розпуск легітимної Верховної ради без жодних на те причин, посилаючись на "низьку популярність" авторитаризмом не був?
А указ про розпуск Конституційного суду (того суду, який дозволив розпустити ВР) під радісні воплі шабунь не був авторитаризмом?
І навіть цей етап почався не сьогодні. Він почався в січні чи в лютому, коли були введені "санкції" проти президента Порошенка. Тому що це було ознакою повного піздєца, незаконності і неадеквату.
Але всім все підходило, бо вони були по стороні авторитаризму, поки сьогодні декому не розвиднілось. Я сподіваюсь, що розвиднілось.
Але я не хочу згадувати минуле, це контрпродуктивно в цій ситуації. Я хочу сказати, що це "розвиднілось" має проявлятись якось. Бо часто так буває, що люди два дні побурчать, а потім продовжують видавати фантазії про мільярд дерев за реальність і переконувати в тому інших.
І ще: якщо розвиднілось то маєте усвідомити наскільки контродуктивними ви були, коли розказували про якусь єдність навколо лідера, "давайте розбиратись після війни" та іншу хуїту. Як бачите, їм війна і навіть шалений тиск ворога і втрата територій ніяк не заважають.
Але головне тут не це. Головне - втрата контролю над головою. Цей етап авторитаризму не має жодних причин і жодного майбутнього. Неможливо досягнути результатів цими діями. Все це просто безпричинна гра на загострення з злиденним суспільством і виснаженню армією (політиків не згадую - бо їх не існує) по втраті контролю і територій.
Цей етап виглядає так наче відмовили гальма і людина пішла у ва-банк. Повторю - жодної на те підстави не було і все можна було рішити. Це якийсь внутрішній страх чи передчуття.
Тож - буде гірше. Це погана новина.
І невідома новина - через максимум рік Україна буде зовсім іншою. Питання - якою?
Не тому що я ностердамус, в тому що я можу спрогнозувати рух авто без гальм на віражах, коли водій додає газку.