Зеленський: "США треба скасувати візи нардепам, які не голосуватимуть за ратифікацію угоди" - Юрій Ніколов

Зеленський: "США треба скасувати візи нардепам, які не голосуватимуть за ратифікацію угоди" - Юрій Ніколов

Даже не знаю чого тут більше. Особисто у мене лише після цієї заяви Зеленського з’явилась підозра в тому, що в копальній угоді не все так добре, як розповідають урядовці Зеленського. Якщо угода хороша для України – то чого б тоді хтось був проти? Навіщо примушувати голосувать одноголосно, замазуючи всіх?

Чи голосів не вистачає? А чому не вистачає? Навіть на купівлю рашистських реакторів знайшлись, а на угоду з американцями не знайдуться? Та невже)))

А якщо вже грати в диктатуру, то чому не лякати українських нардепів статтею про державну зраду? Нехай би Служба безпеки України розбиралась з внутрішньоукраїнською фрондою. Навіщо просити президента іншої країни порішать проблеми з своїми нардепами? Так на Верховного головнокомандувача тоді геть не схоже…


Зеленський: "США треба скасувати візи нардепам, які не голосуватимуть за ратифікацію угоди"

Президент Володимир Зеленський сподівається, що угода про надра буде ратифікована в Раді, адже в ній були усунуті пункти, що суперечили Конституції, а її умови є вигідними і для України, і для США.

Про це він сказав на зустрічі із журналістами, передає кореспондентка Суспільного.

"Сьогодні вони голосують не тільки заради майбутнього (майбутньої співпраці зі США та інвестицій — ред.), а заради того, щоб сьогодні зберегти те, що нам потрібно (для оборони — ред.). [...] Є люди, налаштовані цього не робити. То, наприклад, я вважаю, що США треба просто скасувати їм візи. Вони приїжджають в США щомісяця. Розказують, як тут погано в Україні, як закінчити війну дуже швидко, які частини України важливі, які — не дуже важливі. Після того, як вони проходять коридорами конгресменів або сенаторів, вони кажуть, що вони зі США друзі, браття навіки, а потім вони повертаються в Україну і не голосують за те, що принципово для Америки. Результат буде на табло: хто проголосував, а хто — ні. Не можна грати у подвійну гру", — сказав Зеленський.

Верховна рада може розглянути ратифікацію угоди між Україною та США щодо корисних копалин вже наступного тижня, 8 травня.

Раніше уряд опублікував 12-сторінкову угоду про корисні копалини, підписану у Вашингтоні. Документ встановлює параметри співпраці, водночас деталі будуть прописані у наступних, технічних угодах, які не оприлюднювались.