Інгредієнти:
Спосіб приготування:
1. Збити масло з яйцем.
2. Додати всі інші інгредієнти і довести до стану гладкого і однорідного тіста.
3. Розділити тісто на дві частини, скатати з кожного ковбаску діаметрів в 4 см, обернути плівкою і відправити в морозильник на годину.
4. Розігріти духовку до 170 градусів.
5. Витягнути тісто з морозильника (можна обмазати кожну ковбаску білком і обваляти в маці або / і кунжуті). Нарізати на кружечки близько 1 / 2 см завтовшки і викласти на деко, застелений пергаментом, на невеликій відстані один від одного.
6. Випікати 25-30 хвилин.







!["Лукашенко відповів на ультиматум Зеленського [Пародія]" - Юрий ВЕЛИКИЙ (ВИДЕО)](https://static.spektrnews.in.ua/img/2026/06/2262/226271_48xx_.jpg)











