У Молдови дійсно виникла абсолютно критична ситуація з газом - Газпром продемонстрував себе відвертим гопником і умисно старався заморозити країну, яка обрала проєвропейську владу. Зеленський публічно запропонував якусь абсолютно дику оборудку з позикою мільярда кубів, яких ми в тому регіоні неспроможні поставити, хіба би відключили від газопостачання Одесу. Непублічно ж ішлося про хабар за закриття провадження та нівелювання скандалу із викраденням судді Чауса.
Для Молдови навіть менші обсяги при таких супер-пільгових комерційних умовах були б подарунком долі. Але що зробили гідний президент та чесний уряд? Скромно подякували, але від хабаря та непристойної пропозиції відмовилися. Натомість, провели професійну роботу з іншими потенційними постачальниками. Молдова купила частину необхідних обсягів у Польщі, а Україна виступить лише транзитером на стандартних умовах. Отакі "два світи - два способи життя". Я б іще добавив: дві моралі.







!["Лукашенко відповів на ультиматум Зеленського [Пародія]" - Юрий ВЕЛИКИЙ (ВИДЕО)](https://static.spektrnews.in.ua/img/2026/06/2262/226271_48xx_.jpg)











