17 липня 2014 року росіяни збили пасажирський Боїнг 777 над Донецькою областю. Загинули всі 298 осіб на борту, серед них – 80 дітей. Проте ця трагедія – зовсім не перша. Радянський Союз (правонаступницею якого є РФ) неодноразово збивав пасажирські літаки: у 1940 році фінський Юнкерс 52 “Калева”, у 1978-му – південнокорейський Боїнг 707, у 1983-му – знову південнокорейський Боїнг 747. Ба більше: історія знає випадки, коли “доблесні” радянські “захисники неба” знищували свої ж, радянські літаки.







!["Лукашенко відповів на ультиматум Зеленського [Пародія]" - Юрий ВЕЛИКИЙ (ВИДЕО)](https://static.spektrnews.in.ua/img/2026/06/2262/226271_48xx_.jpg)











